Szanowni Państwo,

Koleżanki i Koledzy

Mamy zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w Seminarium, pt.: „PROBLEMY PLANISTYCZNE – WIOSNA 2021”. W związku z przedłużającą się sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju, postanowiliśmy, podobnie jak jesienią zeszłego roku, zaproponować Państwu nasze szkolenie w formie online. Seminarium które odbędzie się w dniach 19-20-21 kwietnia 2021 r. (poniedziałek, wtorek, środa) w godz. 12:00 do ok. 15:00, składać się będzie w poszczególnych dniach z 2 wystąpień prelegentów (w dniu 20 kwietnia – z trzech) i panelu dyskusyjnego prowadzonego przez naszych moderatorów z odpowiedziami na pytania nadsyłanymi przez uczestników w trakcie szkolenia za pomocą chatu. Do przeprowadzenia seminarium wykorzystamy platformę Clickmeeting.

W programie wiosennego Seminarium zaplanowaliśmy zróżnicowaną problematykę, wiążącą się z aktualnymi wyzwaniami dla praktyki planowania i zagospodarowania przestrzennego. Między innymi będzie mowa o technice prawodawczej, drogach, specustawach, czy o sposobach ograniczania negatywnych skutków zmian klimatycznych.

Mamy nadzieję, że i tym razem nasze Seminarium pozwoli Państwu na zapoznanie się z bieżącą tematyką dotyczącą planowania przestrzennego w Polsce i pozyskania niezbędnych informacji przydatnych w wykonywaniu zawodu urbanisty.

Szczegółowe informacje zamieszczamy w załączeniu, a ich bieżące aktualizacje można znaleźć na stronie internetowej: www.suzoiu.pl.

Prezes Zarządu

Stowarzyszenia Urbanistów ZOIU

Marek Wiland

W załączeniu:

  1. Program Seminarium WIOSNA 2021.
  2. Informacje organizacyjne Seminarium WIOSNA 2021.
  3. Formularz zgłoszenia na Seminarium WIOSNA 2021.