Szanowni Państwo,

Koleżanki i Koledzy

Mamy zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w Seminarium, pt.: „PROBLEMY PLANISTYCZNE – JESIEŃ 2020”. W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju, która spowodowała m.in., że musieliśmy zrezygnować z organizacji wiosennego seminarium, w dotychczasowej stacjonarnej formule, postanowiliśmy jesienią zaproponować Państwu nową formę naszego szkolenia, mianowicie Seminarium online. Seminarium które odbędzie się w dniach 16-17-18 listopada 2020 r. (poniedziałek, wtorek, środa) w godz. 12:00 15:00 (nie dłużej), składać się będzie w poszczególnych dniach z 2 wystąpień prelegentów i panelu dyskusyjnego prowadzonego przez naszego moderatora z odpowiedziami na pytania nadsyłanymi przez uczestników w trakcie szkolenia za pomocą chatu. Do przeprowadzenia seminarium wykorzystamy platformę Clickmeeting.

W programie jesiennego Seminarium przewidzieliśmy omówienie szeregu istotnych zagadnień i dylematów wiążących się z praktyką planowania i zagospodarowania przestrzennego. Przede wszystkim skupimy się na doradztwie jak optymalnie godzić pojawiające się oczekiwania społeczne, środowiskowe i gospodarcze w stosunku do przestrzeni miast i gmin z wymogami prawa, w tym tego, które obecnie wchodzi lub wejdzie w życie.

Mamy nadzieję, że i tym razem nasze Seminarium pozwoli Państwu na zapoznanie się z bieżącą tematyką dotyczącą planowania przestrzennego w Polsce i pozyskania niezbędnych informacji przydatnych w wykonywaniu zawodu urbanisty.

Szczegółowe informacje zamieszczamy w załączeniu, a ich bieżące aktualizacje można znaleźć na stronie internetowej: www.suzoiu.pl.

Prezes Zarządu

Stowarzyszenia Urbanistów ZOIU

Marek Wiland

W załączeniu:

  1. Program Seminarium JESIEŃ 2020.
  2. Informacje organizacyjne Seminarium JESIEŃ 2020.
  3. Formularz zgłoszenia na Seminarium JESIEŃ 2020.